Hizmetlerimiz

Sadece işimizi yapıyoruz

Teknik Tercüme

Teknik tercüme; teknik ve mühendislik alanında ihtiyaç duyulan bir tercüme türüdür. Ayrıca dış ticaret yapan firmalar ürünlerin teknik özelliklerini ve sözleşme şartlarını başka dillere çevirmek ihtiyacı duyabilirler. Bu tarz tercümelerde özellikle teknik konularda bilgisi olan tercümanların önemi artmaktadır.

Hukuki Tercüme

Hukuki tercüme; hukuki yayınlar, makaleler, tezler, kanunlar,kitaplar gibi ilgili alanda terminolojik anlamda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Resmi Belge Çevirisi

Resmi belge çevirisi; kimlik,pasaport,evlilik belgesi,doğum belgesi ve mahkeme kararı gibi belgelerin istenilen dile çevirilmesi ve gerektiğinde noter tarafından onaylattırılması işlemidir.

Akademik Tercüme

Akademik tercüme; akademik yayınlar, makaleler, tezler, kitaplar ve raporlar gibi ilgili alanda terminolojik anlamda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Ticari Tercüme

Ticari tercüme; ticari sözleşmeler, finansal işlemler ithalat ve ihracat belgeleri,finansal tablolar ve raporlar gibi ilgili alanda terminolojik anlamda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Web Site Tercümesi

Web site tercüme; mevcut web sitelerinin daha fazla kişiye hitap edebilmesi veya yeni bir web sitesinin birden fazla dil seçeneği ile oluşturulması durumunda ihtiyaç duyulan bir tercüme türüdür. Hangi dilde ihtiyacınız olursa olsun bu konuda en hızlı desteği alabileceğiniz doğru adrestesiniz.

Ticari Tercüme

Tıbbi tercüme; tıbbi yayınlar, ilaç prospektüsleri,makaleler, tezler, kitaplar ve raporlar gibi ilgili alanda terminolojik anlamda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Edebi Tercüme

Edebi tercüme; edebi yayınlar, makaleler, tezler, kitaplar gibi ilgili alanda terminolojik anlamda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.